Levná garážová vrata

Dřevěné garážové přístřešky na auta

Garážové stání je pro většinu majitelů aut naprosto nezbytnou součástí rodinných domů. A nejen to.

Přístřešky pro osobní nebo užitkové automobily mohou najít své využití dokonce i u bytových domů, pokud je vedle domu místo, kde může být přístřešek pro vůz postaven.

Přístřešky pro auta je zkrátka a dobře možné využít všude, kde je jich právě potřeba a je pro jejich stavbu dostatečně velké místo.

Poměrně dobře tak mohou nahradit klasické garáže a ochránit tak vozidlo před deštěm, sluncem nebo sněhem, které vozidlům parkujícím na silnicích dělají velké problémy.

Garážové přístřešky jsou, pokud jde o finanční náklady, daleko levnější, než klasické garáže, které jsou sice součástí celého domu, ale náklady na kompletní garáž jsou poměrně vysoké. Moderní garážové přístřešky jsou navíc multifunkční, nemusí tak sloužit jen jako prostor pro zaparkování vašeho vozu. Moderní garážové přístřešky vypadají podobně jako zahradní pergoly a mohou tak dokonale posloužit například k posezení s přáteli nebo různým rodinným oslavám. Přístřešek nejenže vypadá velmi dobře, ale navíc vás i vaše hosty ochrání před případnou nepřízní počasí nebo proti slunečnímu záření.

V nabídce různých výrobců, kteří se mimo prodeje zabývají i kompletní montáží garážových přístřešků, nabízí kromě dřevěných stání i ty hliníkové, ocelové a mnoho dalších. V závislosti na kvalitě materiálů si tak majitelé rodinných domů mohou vybrat takový přístřešek, který bude do posledního puntíku odpovídat náročným požadavkům daného zákazníka. V závislosti na materiálu i velikosti celého garážového přístřešku se odráží i jeho konečná cena. Zpravidla se dřevěné přístřešky pohybují od 35 000,- Kč. Finančně daleko nákladnější jsou samozřejmě přístřešky pro dvě vozidla.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dřevěné garáže a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.