Levná garážová vrata

Sekční garážová vrata Hörmann

Skupina Hörmann se na trhu v České republice pohybuje již několik let a za dobu svého působení si vybudovala velmi dobré jméno.

Společnost Hörmann se specializuje nejen na sekční garážová vrata, ale i na dveře a zárubně nebo pohony pro garážové systémy. V oblasti těchto výše zmíněných výrobků patří společnost Hörmann k největším v celé Evropě.

Sekční garážová vrata patří v současnosti mezi nejoblíbenější produkty a systémy otevírání garážových vrat. Jejich primární výhodou je, že jsou otevírána svisle nahoru, čímž majitelé rodinných domů získávají více místa ve svých garážích.

A nejde přitom jen o ušetřené místo, ale i o volný průjezd, který díky sekčním vratům získáváte. Sekční garážová vrata mají výhodu i v tom, že perfektně padnou do jakéhokoli stavebního otvoru.

Sekční vrata mají ale i celou řadu dalších výhod, z nichž nejdůležitější je pochopitelně spolehlivost. Komfortní ovládání, podlahové i boční těsnění nebo flexibilita. V neposlední řadě nutno zmínit i velmi tichý chod, který je pro mnohé rodiny velmi podstatným kritériem pro výběr, stejně jako barevný odstín sekčních garážových vrat. Garážová vrata jsou běžně nabízena v různých barevných variantách. Do vašeho domu si tak můžete vybrat taková vrata, která budou naprosto odpovídat, pokud jde o barvu, vašim požadavkům a potřebám.

Na sekční garážová vrata je poskytována několikaletá záruční doba a to nejen na samotná vrata, ale i na jejich konstrukci nebo motor garážových vrat.

Komentáře jsou uzavřeny.