Levná garážová vrata

Garážová vrata bez bourání

V dnešní době se nemusíte obávat výměny starých garážových vrat za nové. Moderní metody totiž umožňují výměnu garážových vrat bez bourání a tak i narušení stavebního otvoru rodinného nebo bytového domu. Metod, jak vyměnit stará garážová vrata za nová, je hned několik.

Váš dům tak díky novým garážovým vratům získá zcela nový vzhled a navíc bez zbytečné práce navíc. S moderními technologiemi budou vaše nová vrata namontována už během několika hodin a to včetně montáže kolejnic nebo elektronického pohonu.

V minulých letech bylo nutné bourat stará garážová vrata společně se zárubněmi, čímž se ve velké většině případů poškodila fasáda. Bylo tedy zapotřebí nejen techniků, kteří stará vrata demontovali a následně namontovali, ale navíc i zedníka nebo elektrikáře, který by zajistil napojení garážových vrat na elektrický pohon.

Nejosvědčenější metodou výměny starých garážových dveří za nové je výměna bez bourání zárubní. Zárubně garážových vrat zkrátka a dobře zůstávají na svém místě a jsou jen upraveny tak, aby bylo možné instalovat zcela nová garážová vrata.

Jak již bylo řečeno, zárubně zůstávají na svém místě, panty a různé výstupky jsou odřezány a zárubeň se následně překryje speciálním rámem. Celý rám přitom nese nové kolejnice na nová garážová vrata, která jsou následně na staré zárubně nasazena. Ačkoli mají zárubně velký vliv na tepelně-izolační vlastnosti, jsou-li stále v dobrém stavu, není důvod se obávat úniku tepla.

S novými garážovými vraty získá vás dům zcela nový nádech. Pozornost je třeba věnovat hlavně designu garážových vrat. Ačkoli je vzhled až na druhém místě za vlastnostmi a přednostmi garážových vrat, je třeba mu věnovat velkou pozornost, hlavně pokud jde o soulad s vchodovými dveřmi a okny.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výměna vrat a bran a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.