Levná garážová vrata

Levná garážová vrata

Garážová vrata rozhodně nejsou otázkou několika desítek tisíc. V současné době je možné garážová vrata pořídit i poměrně levně, získáte přitom velmi kvalitní výrobek, který vám bude sloužit několik let.

Tak jako tak není dobré podceňovat správný výběr garážových vrat a to už jen z toho důvodu, že by měly dobře sloužit a zároveň splňovat veškeré prvky bezpečnosti a normy, které jsou pro garážová vrata specifická.

V první řadě je nutné se rozhodnout pro daný typ garážových vrat.

Nejčastější a bezpochyby i nejoblíbenější variantou jsou sekční garážová vrata, která vynikají nejen svými velmi dobrými vlastnostmi, ale hlavně šetří místo v garáži i před ní. Nezaberou tak žádné místo navíc, protože při jejich otevření se nachází celá konstrukce vrat na kolejnicích, jež jsou montovány přímo na strop. Pokud ale nevíte, pro jaký konkrétní typ se rozhodnout, nemusíte se obávat svěřit do rukou odborné firmy, která doporučí nejlepší variantu, jež bude vyhovovat nejen vašim potřebám, ale i samotnému stavebnímu otvoru, do kterého budou dveře montovány.

A je to právě odborná firma, na jejímž výběru je rovněž nutné dát si velmi záležet. Ne každá společnost totiž poskytuje optimální dobu záruky a navíc i montáž, jež by měla být součástí ceny – nejlevnější garážová vrata je možné zakoupit už od 10 000,- Kč a i tak by měla být montáž poskytnuta právě odbornou firmou.

Doba záruky je zpravidla stanovena na rok, záruka se přitom vztahuje nejen na samotná garážová vrata, ale i na jejich elektrický pohon. Delší doba záruky garážových vrat je většině případů podřízena ceně a zájemce si za ni připlácí. V takových případech je nutné objektivně zvážit, zda se vám taková záruka vyplatí, například záruka na 10 let by mohla vyjít i na 10 000,- Kč.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výměna vrat a bran a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.